Select Page

Speelplantsoen Ida Gerhardtstraat, Arnhem

De Plancaravan: ondersteuning bewonerscollectief

 

Diverse gezinnen in de Arnhemse wijk Rijkerswoerd hebben behoefte aan een speelplek in de buurt, dichtbij hun woning. Het plantsoen tussen de Ida Gerhardtstraat en de Simon Vestdijksingel zien zij als een geschikte plek om deze speelplek te verwezenlijken.

In de huidige situatie zijn hier al enkele speeltoestellen aanwezig, maar het speelaanbod en de ruimtelijke kwaliteit laten te wensen over. Het is er, kortom, niet gezellig.

Enkele buurtbewoners hebben het initiatief genomen om een plan te maken. Een plan door, voor en met buurtbewoners, in overleg met de gemeente Arnhem. Planlogisch ondersteunt dit proces, onder meer door inzet van de Plancaravan. Samen met bewoners worden wensen op een rij gezet en gestructureerd in een haalbaar plan.

Meer informatie: www.plancaravan.nl